Kā jaunai ģimenei sasniegt finansiālo labklājību

Jaunieši, kas precas, bieži vien, uzskata sevi par ļoti gudriem, tāpēc nemīl klausīties pieredzējušu cilvēku padomus. Bet, ja viņi nemāk pareizi sadalīt savas finanses, tad sasniegt materiālo labklājību, tādai ģimenei būs ļoti grūti. Tieši tāpat, grūti būs saglabāt finansiālo līdzsvaru, ja trūks naudas un būs jāsamaksā visi rēķini.

Ir jauki, ja apprecoties, jaunais pāris dāvanā saņem dzīvokli. Bet, arī šajā jomā var rasties milzum daudz problēmu, piemēram, dzīvokli vajag remontēt, katru mēnesi jāmaksā komunālie maksājumi, utt. Ja dzimst bērni, parādās papildus izdevumi. Brīžiem sāk likties, ka tas ir apburtais loks, no kura nav izejas. Nauda, kuru nopelna jaunie vecāki, bieži vien pazūd nezināmā virzienā.

Kā jaunai ģimenei sasniegt finansiālo labklājību?

Izdevumu optimizēšana

Sāciet ar pārtikas produktiem, jo uz tiem mēs tērējam pamatīgu naudas summu. Izlasot zemāk rakstīto, jūs droši vien atradīsiet izdevumus, bez kuriem mierīgi varat iztikt.

Pusfabrikāti, ēdiena, picu, suši, alus piegāde, utt. izmaksā jums diezgan pamatīgu naudas summu.

Pie šis kategorijas var pieskaitīt arī restorānu, kafejnīcu, bāru apmeklēšanu, kā arī neveselīgu pārtikas produktu iegādi – čipsu, sausiņu, saldumu, alkoholisko dzērienu, cigarešu, utt. Ir pienācis brīdis spert pirmo soli ekonomēšanas virzienā – atmest smēķēšanu. Pat vispaviršākie aprēķini parādīs jums, cik daudz naudas jūs ieekonomēsiet.

Šobrīd ir kļuvis ļoti moderni runāt par ēšanu mājās, kura, kā izrādās ir visveselīgākā un mūsu organismam visnoderīgākā (protams, ja jūs pusdienu vietā neēdat čipsus). Tiem, kas gatavo mājās ir iespēja no vienkāršiem un samērā lētiem produktiem pagatavot garšīgu maltīti. Jūs un jūsu mājinieki, ātri vien novērtēs mājas gatavota ēdiena priekšrocības un atteiksies no sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumiem.

Atcerieties, jūs nepelnāt naudu priekš tam, lai tā aizplūstu projām no ģimenes.

Mazas viltības, kas palīdzēs prātīgi tērēt naudu

Mīļās dāmas, pirms dodaties uz izpārdošanu, izanalizējiet, kas jums patiešām ir nepieciešams, nepērciet visu pēc kārtas, tikai tāpēc, ka tas ir lēti.
Daudzas pieredzējušas saimnieces iesaka iegādāties vienu skaistu somu vai maisiņu ar kuru doties uz veikalu pēc pārtikas precēm. Nevajag katru reizi pirkt jaunus maisiņus.

Izvērtējiet kopīgo pirkumu priekšrocības.

  • Dodieties uz veikalu ar konkrētu naudas summu, tā jums izdosies pasargāt sevi no impulsīviem pirkumiem.
  • Uz veikalu nedrīkst doties izsalkušam, jo izsalkums ir tas, kas provocē mūs iegādāties daudz lieku produktu.
  • Sastādiet sarakstu un stigri tam sekojat.
  • Ieejot veikalā, ņemiet groziņu, neņemiet ratus, tāpēc, ka tie asociējas ar daudz lielāku pirkumu. Psihologi ir pārliecināti, ka cilvēks nejūt savu pirkumu svaru, tāpēc liek ratos aizvien vairāk un vairāk preču.
  • Vēl viens svarīgs nosacījums – maksājiet visu laicīgi, lai pēc tam nav jātērē nauda soda procentu maksājumos.